Xتبلیغ 1
محل درج تبلیغات شما
سایت کیپر :: قیمت منبع کویلدار
قیمت منبع کویلدار
بازدید: 0
تاريخ : 1399/10/07

منبع کویلدار ، اگر بخواهیم منبع کویل دار را به طور خلاصه تعریف نماییم باید بیان نمود که : مخزنی است جهت تامین آب گرم بهداشتی که از آب گرم یا بخار خروجی بویلر، برای گرم کردن آب سرد ورودی شهر استفاده می کند. این آب گرم یا بخار خروجی از بویلر، در داخل کویل حرارتی از چند شاخه لوله رفت و برگشتی گردش نموده و پس از تبادل حرارت با دیوار لوله های آن از کویل خارج می گردد.تبادل حرارت انجام شده باعث گرم شدن لوله (مسی، استیل، … ) شده در نهایت منجر به گرم شدن آب سرد خارج لوله که آن را احاطه کرده است می شود.

قیمت منبع کویلدار نوین مبدل تهران

ما سعی بر آن داریم تا در کنار خدمات بسیار با کیفیتی که انجام می دهیم و همچنین ویژگی های بسیار خوبی نیز که داریم از جمله خدمات پس از فروش بعضا تا ۶۰ ماه و یا پشتیبانی قوی و ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان قیمت های بسیار مناسبی را نسبت به سایر تولید کنندگان و سازندگان ارائه دهیم . قیمت های بسیار خوب ما در کنار کیفیت عالی محصولات ما سبب گردیده است که مشتریان بسیار زیادی را به خود وفادار نماییم به طوری که خود این مشتری ها ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می نمایند . شما نیز با یکبار اعتماد به این مجموعه می توانید به این گفته ما برسید .

برای اطلاع دقیق از قیمت های ما و اطلاع از نحوه خرید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید

منبع دوجداره کویلدار چیست

منابع دوجداره برای تولید آبگرم مصرفی در موتورخانه های سبک و خانگی مورد استفاده قرار میگیرند. این نوع منبع از دو لایه ی خارجی و داخلی تشکیل یافته است که جنس این جداره ها معمولا ورق فولادی با آبکاری گالوانیزه گرم میباشد. علت استفاده از لایه گالوانیزه مسائل بهداشتی و کیفیت محصول نهایی یعنی آبگرم مصرفی میباشد. منبع دو جداره به دو صورت افقی و عمودی بنا به ابعاد و شرایط موتورخانه ساخته میشود. قیمت منبع دوجداره بسته به جنس ورق مصرفی، ضخامت ورق مصرفی، فشار کاری سیستم، نوع اتصالات بکار رفته، جنس و نوع عدسی منبع و …. متغیر میباشد. لازم به ذکر است این نوع سیستم برای مصارف با حجم پایین مناسب میباشد.

منبع های کویلدار نوین مبدل تهران در دو مدل خوابیده و ایستاده تولید می شود که هر کدام از این دسته بندی ها در لیتراژ های متنوع تولید خواهند شد

لیتراژ منبع کویلدار ایستاده ما از ۳۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر می باشد

لیتراژ منبع کویلدار خوابیده نیز از ۳۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تولید خواهد شد

در صورت نیاز و درخواست مشتریان ما می توانیم به صورت سفارشی هر لیترازی را که نیاز دارند طراحی و تولید نماییم

ارسال به سراسر کشور

برای نوین مبدل فرقی نمی کند که سفارش شما از کجای ایران باشد ما در کمترین زمان و با بهترین قیمت سفارشات شما را به دستتان خواهیم رساند ، ما از سراسر ایران دارای مشتری و نمایندگی هستیم و هدف ما اینست که بتوانیم در سراسر ایران مشتریان دائمی و ثابت داشته باشیم برای همین همواره بهترین خدمات خود را به تک تک مشتریان ارائه می دهیم